Bronz, pirinç, alüminyum alaşımlarının dökümünü gerçekleştiren Ferhat Döküm bünyesinde son teknoloji ürünü olan indüksiyon ocaklarında savurma, kum döküm yöntemleriyle ürettiği ürünlerini, CNC tezgahlarında işlemektedir.

Sektörde ismimizden güvenle söz ettirebilmek ve sizlere daha kaliteli hizmet sunmak amacıyla, dökümünden montajına kadar tüm aşamalarda, teknolojik yenilikler ışığında, özel laboratuvar cihazları kullanarak ve tamamı alanında uzman, deneyimli mühendis ve tekniker kadrosuyla hizmet vermekteyiz.

Ürün çeşitliliğimizi genişleterek, bugün; iş makina grubu Caterpillar-Komatsu-Mitsubishi-Volvo dişli, wear-strip, burçlarını, savunma ve otomotiv sanayisinde kullanılan özel parçalar, asansör, vinç, özel dişliler, sonsuz vidalar, üretmekteyiz.

Siz değerli müşterilerimizle bugün olduğu gibi gelecekte de iş ortaklığımızın devamı için hizmette dürüstlük ve kalite anlayışına büyük önem veriyoruz, uygun fiyat, kaliteli üretim ve hassas işçilik, zamanında teslim ve koşulsuz müşteri memnuniyeti, öncelikli misyonlarımızdır.