Ürün Adı : Burç

Ürün Kodu :

Oem Kodu :

Ferhat Döküm olarak bronz burç üretimine devam etmekteyiz. Bronz burç birçok sektörde kullanılan dayanıklı bir malzemedir. Uzun kullanım ömrüne sahip olan bronz burçlar, korozyon ve kimyasal madde etkileşimine dayanıklıdır. Savurma döküm tekniği ile üretilen burçların talaşlı imalatı firmamızda gerçekleştirilmektedir.

Bronz burç makine, yedek parça, takım tezgahı, kimya sanayi, savunma, hidrolik, otomotiv, cam, tekstil, gemi, asansör, sağlık ve gıda gibi birçok sektörde kullanılmaktadır.

Bronz Burç çeşitleri için ihtiyaç duyduğunuz an uzun ömürlü ve kaliteli bronz burç imalatı gerçekleştiren firmamız, taleplerinizi en kısa sürede karşılamak için üretim planlamasını her zaman ön planda tutmaktadır ve uygun fiyat ve kaliteli üretim çizgisini her zaman korumaktadır. %100 Müşteri memnuniyeti sloganını benimseyen firmamız dünya standartlarında imalat ile siz müşterilerimizin hizmetindedir. Bronz burç fiyatları hakkında bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Bronz burç, sarı burç veya kızıl burç olarak da adlandırılmaktadır. 

bronz burç, bronz burç imalatı, sarı burç, kızıl burç, şapkalı sarı burç, şapkalı bronz burç, bronz burç fiyatları, bronz döküm burç